Sitene Ekle

Aşağıda ki kodlardan dilediğinizi web sayfanıza yapıştırabilir ve web siteniz üzerinden Sivas FM yayınını verebilirsiniz.

HTML5 (Tüm güncel tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumlu player budur. Tavsiye olarak sitenize bu konu ekleyiniz.)
KOD:

<audio controls="controls">audio controls="controls"><source src="http://yayin1.canliyayin.org:8180/;stream.nsv" type="audio/mp3"></audio>
_________

Windows Media Player (Eklenti gerektirir ve her cihazda çalışmaz)
KOD:

<div><embed style="background-color: #0b78ff; border: 1px solid #0b78ff;" type="application/x-mplayer2" width="300" height="52" src="http://yayin1.canliyayin.org:8180" autoplay="1" autosize="false" enablecontextmenu="0" loop="false" name="RAOCXplayer" pluginspage="http://www.microsoft.com/Windows/Downloads/Contents/Products/MediaPlayer/" showcontrols="1" showstatusbar="1"></embed></div>
_________

Flash Player (Flash Player eklentisi gerektirir ve her cihazda çalışmaz)
KOD:

<script src="AC_RunActiveContent.js" type="text/javascript"></script>
<body topmargin="0" leftmargin="0" rightmargin="0" bottommargin="0">
<div id="container">
<p align="center"><a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" target="_blank">
<span style="font-weight: 700">
<font color="#FFFFFF" face="Arial" style="font-size: 11pt">Flash Player
Yüklü Değil Lütfen Tıklayarak Yükleyiniz.</font></span></a></div>
<script type="text/javascript" src="swfobject.js"></script>
<script type="text/javascript">
var s1 = new SWFObject("player.swf","ply","100%","22","9","#666666");
s1.addParam("allowfullscreen","false");
s1.addParam("allowscriptaccess","always");
s1.addParam("flashvars","file=http://yayin1.canliyayin.org:8180/;stream.nsv&type=mp3&volume=100&autostart=true&mute=false");
s1.write("container");
</script>
_________


Hakkımızda Bilgiler:

Sivas FM Radyo İstasyonu

TARİHÇE:
05 Kasım 1992 Yılında yayın lisansını almış, 08 Kasım 1992 yılında ilk yayınını dinleyicisi ile buluşturmuştur. Türkiye'nin ilk özel radyo kanallarıdan birisidir. Sivas FM, karasal yayında 88.20 MHz FM bandından yayın yapmaktadır. Internet üzerinden http://sivasfm.com.tr adresinden anlık yayın yapmaktadır.

Sivas FM her türlü müzik tarziıa yer vermketedir. 24 Saatlik yayın planında; Türkü (THM), Sanat müziği (TSM), Arabesk müzik ve Pop müzik gibi herkesin dinledigi, müziğin her rengine yer vermektedir.

Sivas FM, Sivas merkez ve merkeze yakın çevre köy & ilçelere karasal yayın yapmaktadır. Ayrıca internet üzerinden; bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlar ile dünyanın her yerinde kesintisiz 64kbps/sn kalitelsiyle yayın sunmaktadır.

ALTYAPI:
BEHRINGER XENYX2442FX ve YAMAHA MG166CX aktarmalı çift yayın mikseri, 4 bilgisayar destekli stüdyo (Dj kabini & Konuk alanı ayrı),  3 Shure dinamik, 2 geniş diyaframlı kondenser mikrofon, aynı anda 3 telefon konferans bağlantı sistemi, ONAIR R.D.S., ONAIR 300KW verici, PHONIC PCR 2213 ses düzenleyici bulunmaktadır. DJ programı özel kodlanmış akıllı radyo otomasyon programı (Yayın ve aynı anda internet yayını, yayın ses kayıt depolama, otomatik hata giderme, otomatik başlama, yayındaki şarkıyı otomatik/elle puanlama,akıllı playlist ve 24 saatlik yayın (xml, txt formatinda) export sistemi, kapak fotoğrafı, sarkı değerleri bilgi bandı vs.), 4 farklı ses güçlendirici ve düzenleyici yazılım ünitesi kullanılmaktadır.

Sivas FM: MESAMMSGMÜYOBİRMÜYAPRATEM üyesidir.
_________

İletişim:

Adres: Eski Belediye Sokak, Akgül İş Merkezi Kat:5 No:8 - E-Posta: sivasfm882@hotmail.com, Telefon: 0346.2231515-2233100
_________

NOT: Yukarıda ki bilgilerde değişiklik yapma hakkı sadece Sivas FM'e aittir. Haber verilmeksizin bu bilgiler değiştirilebilir.

Mutlu yayınlar.