İş Ortaklığı

Sivas'ın ilk özel radyosu ve en çok dinlenen radyosu unvanına sahip olan Sivas FM, aynı zamanda Türkiye'nin de ilk özel radyolarından birisidir. Yıllardır kesintisiz olarak yayınlarımıza devam etmekte olup, 24 saatlik yayın akışımızda her tür müziğe yer vermemiz bakımından geniş bir dinleyici kitlesine sahibiz. Radyomuz ayrıca internet ortamında kaliteli (64kb/s) bir yayın sunarak dünyanın birçok ülkesinden "her tür cihazla" takip edilmektedir.

Sivas FM; MÜ-YAP, MESAM, MÜYABIR, RATEM ve MÜYORBIR üyesidir.

Sizlerde iş ortaklığı programımıza katılabilir ve ürün, hizmet ya da albüm/şarkı tanıtımlarınızı radyomuzda yapabilirsiniz.

Sunduğumuz Bazı Hizmetler:

  • Sponsorluk Program (Günde 1 saat (ve üzeri) "size" özel yayın)
  • Tanıtıcı Reklam (Doğrudan satış ürünleri: Cep telefonu, parfüm vb.)
  • Spot Reklam (Gün içinde yayınlanan, şarkı aralarında duyulan bilindik kısa reklamlar)
  • Albüm/Şarkı Tanıtımı (-PR'lara Özel- Single/Albüm tanıtımı - Daha fazla bilgi için lütfen 0346 2231515 ya da 0346 2233100 numaralarından bizimle iletişime geçiniz)
  • Miting, Söyleşi, Toplantı vb. Yayınlar (Seçim çalışmaları, iş yeri açılışları, imza günleri, konser ya da seminer gibi canlı etkinlikler)
  • Stüdyo Reklamları (Sağlık, müzik, estetik, bilim, resmi ve dini özel gün ve kutlamalar gibi konularda karşılıklı söyleşiler)
  • Canlı Bağlantılı Reklamlar (Telefonla canlı yayına bağlanma)
  • Paket Program Yayınları (Önceden hazırlanmış paket programlar: Şiir, Bilgilendirme, Ramazan ayı gibi hazır yayınlar)
  • Web Sitesi Reklamı (www.sivasfm.com.tr sitemiz ana sayfasında gösterilen reklamlar ve link değişimi)
İş ortaklığı programımıza katılmak için bize ulaşın: 0346 2231515 - 0346 2233100 veya 0507 237 9859 ya da sivasfm882@hotmail.com

* Uyarı: Sivas FM Radyosu yukarıda sıralanmış olan hizmetler karşılığında yapılan anlaşmaları gizli tutar ve üçüncü taraf kişi ya da kurumlarla paylaşmaz. Sıralanmış her hizmetin ücretli sunulduğunu da belirtmez. Bu hizmetlerden dilediğini "ücretsiz" olarak sunma hakkına sahiptir. Örneğin Sigara Bırakma gibi toplumsal konularda Kamu Spotları yayınlayabilir ve bu kurumların yetkili kişilerini hiç bir karşılık beklemeden yayına alabilir. Öte yandan yerel ya da ulusal sanatçılarımız, esnaf veya belediye çalışanları ya da yetkilileri; işçi, sağlık sektörü çalışanları gibi kamusal hizmet sunan kişi ya da kişileri hiç bir karşılık beklemeden yayına dahil edebilir.
27. YIL